Güngören Tenteci

Güngören tenteci ve tente tamir bakım onarım firması olarak siz değerli müşterileirmizin tüm tente ve branda isteklerini başarıyla gerçekleştiren yetkili firmayız. 

Gerek yaz aylarında korunmak gerekse kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı korunmak için yaptırılan tente çeşitlerimiz sizleri her alanda memnun edecektir.

Genellikle iş yerlerinde tercih edilen tente çeşitlerimiz görsel bir zenginlik kazandırarak iş yerinize ve bütçenize katkı sağlamaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Teslim edilen tüm tente ve branda çeşitlerimiz garantili olmaktadır.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Güngören Tenteci Hizmet Anlayışımız 

Siz değerli müşterilerimizin tüm tente ve branda isteklerinizi bünyemizde bulunan geniş renk potansiyelimiz ve kaliteli kumaş seçeneklerimiz ile istediğiniz her türlü ürünün teslimatını yapmaktayız.

Tente tamir ve bakımda yaptığımız tente çeşitlerinin tüm arızalı hallerini gidermekteyiz.

Güngören Tenteci Fiyat Tarifemiz 

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız tente çalışması ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Ücret tarifemiz hakkında daha geniş bir bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.Dokun Ara