Başakşehir Tenteci

Başakşehir Tenteci bir Tercih Branda kuruluşu olup, İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallelerine, tente, branda, ve çadır hizmeti vermektedir. Tente, çadır ve branda imalatı, montajı ve tamiri tarafımızca yapılmaktadır.

Tenteler, farklı farklı branda modelleri ve renkleri ile evlerimize ve iş yerlerimize güzel bir hava katmakta vede yağmurdan ve kardan korumaktadır. 

Ayrıca çoğu iş yerine dekore edilen farklı modeller o alana lüks bir görüntü ve hava katmaktadır. 

Tentelerin asıl yaptırılma amacı her ne kadar güneşten ve kötü hava koşullarından korunmak olsa da, çoğu otel, avm, restoran, cafe vb. mekan sahipleri dekoratif amaçla da yaptırmaktadır. 

Dizaynı ile harika bir görüntü sunan tenteler, Bir çok farklı branda modeli ve rengi ile de ortama mükemmel uyum sağlamaktadır. 

Güneşten korunmanın yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılan tenteler; otel pencerelerine ve kirişlerine yaptırılan pencere ve şemsiye tenteleri, cafelere yaptırılan şık açılır kapanır tenteler ve daha birçok model ile hizmetinizdeyiz. 

Yaptıracağınız tente modelini seçerken, modeli ister siz seçebilir, isterseniz uzman arkadaşlarımızın yardımını alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ile Tente İmalatı ve Montajı

Tente, branda ve çadır imalatını birebir kendimiz yaptığımız için fabrika satış mağazası olarak en uygun fiyatlara işçiliğimizi sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Dokun Ara