Arnavutköy Tenteci

Arnavutköy Tenteci olarak firmamız bir Tercih Branda kuruluşudur.Tüm İstanbul’a tente, branda ve çadır tahsisi yapılmaktadır. Tahsis edilen tüm alan ürünlerimiz kendi imalatımız olduğu için fiyatlarımız oldukça uygundur.

Tente yaptırmayı düşündüğünüz tüm ev ve iş yerleriniz için en uygun tente modelleri için ücretsiz keşfimize gelebilirsiniz. 

Tenteler, gelişen teknoloji ile birleşip kendi alanı dışında birçok alana hizmet etmektedir. Bir çok esnafın ve iş yeri sahibinin pratik bir çözümü haline gelmiştir. 

Örneğin mekanınıza şık bir hava katmak istiyorsunuz fakat ortamın bir inşaat alanına dönmesini istemiyorsunuz. İşte tamda burada devreye giriyoruz, ve mekanınıza en uygun tente modelini beraber belirliyoruz. Renk seçimini de yaptıktan sonra tentenin imalat haneden çıkmasını bekliyoruz ve çıkar çıkmaz aynı gün montajını yapıyoruz.

Arnavutköy Tenteci Olarak Ürünlerimiz

  • Tente
  • Branda
  • Çadır

Tüm tente modellerinin imalatı ve montajı ile tamir, bakım ve onarımını, yani tente adına her alanda hizmet veriyoruz.

Branda konusunda yeterli deneyime sahip olan firmamız, tüm branda ihtiyaçlarınız fazlasıyla karşılayacak alt yapıya sahiptir. 

İstediğiniz tüm branda modellerinin imalatını ve montajını yapıyoruz. Sizin sadece kafanızdaki projeyi anlatmanız yeterli olacaktır.

Son olarak da bünyemizde bulunan deneyimli arkadaşlarımız ile tüm çadır modellerinin imalatı ve gerekli yerlere montajı yapılmaktadır. 

Bizi ihtiyaç halinde, Tüm tente, çadır ve branda modellerinin imalatı, montajı ile tamir, bakım ve onarımı için arayabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dokun Ara