Esenler Tenteci

Esenler tenteci ve tente tamir firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm branda çadır ve tente isteklerinizi güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştiren firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Gerek yaz aylarında güneşten korunmak gerekse kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için yaptırılan tente modelleri sizleri her alanda memnun edecektir.

Genellikle iş yerlerinde tercih edilen tente çeşitleri iş yerinize görsel bir zenginlik kazandırmakta ve bütçenize katkıda bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizlerle iletişime geçiniz. 

Esenler Tenteci Tamir ve Bakım 

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin tüm tente tamir bakım onarım ve yeniden dizayn işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.Yazı silinmesi bağlantı askıların dan kopma yırtılma sökülme gibi tüm tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır.

En kısa sürede tente tamir ve bakımını yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz. 

Hizmet Alanlarımız 

Her nerede olursanız olun bize bir telefon kadar uzaktasınız iletişime geçtiğiniz taktirde tüm istekleriniz güvenceyle gerçekleştirilmektedir.

Mafsallı körüklü sabit çift açılır gibi tüm tente çeşitleri ve depo tören kutlama pazar çadırı gibi tüm branda istekleriniz başarıyla gerçekleştirilmektedir.

 

 

Dokun Ara