Tente Modelleri ve Fiyatları 2024

Tente Modelleri ve Fiyatları konusunda indirimli uygun fiyatlar. Tercih branda olarak tüm tente modellerinin üretimini yapmaktayız. Tente ürün modellerimiz manüel ve Otomatik otomasyon sistemler olarak 2 genel gruba ayırıyoruz.

Aşağıda tente modelleri ve fiyatları ayrıntılı olarak bilginize sunulmuştur.

Manüel Tente Modelleri

Manüel tente modelleri kategorisinde Mafsallı tente,Sabit tente,Dekoratif tente,Körüklü Tente,Pencere Tente Modelleri yer almaktadır.

Mafsallı Tente Modelleri

Çevirme Kollu tente sistemi Ürün ekonomik olarak değerlendirilebilecek tente modellerin dendir.

1001 Çeşit renk ve desen seçeneği Firmamızı arayarak Keşif talebinde bulunabilirsiniz. Keşif hizmetimiz ücretsizdir.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı Tente fiyatı kumaş ve kullanılacak sistem kalitesine göre değişim göstermektedir. Mafsallı tente Polyester kumaşlı metre fiyatı 300 Tl dir. Metrekare birim fiyatı verilmemektedir.

NOT: 2 metre açılımı ve 2 metre genişliği olan bir tente sistemi için boy standardı olan 3 metreden fiyat verilmektedir. 3 metre eni 2.5 metre açılımı olan bir tente fiyatı 900 tl iken 2×2 metre olan bir tente sistemininde fiyatı 900 tl dir.

Fiyat polyester kumaşlı tente için verilmiş sembolik fiyattır. Kurulum aşamasında çıkacak aksaklık ayak kısmının alana uymaması gibi sıkıntılarda fiyat farkı oluşabilir.

Toplu alımlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sabit Tente Modelleri

Sabit Model dekor amaçlı kullanılan tente modelidir. Demir aksamı ve kumaş aksamı dışında bir özelliği yoktur. Dekor amaçlı mekana estetik katmak için kullanılır. Mekanınıza değer katar.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente fiyatları olarak uygun fiyat sürümden kazanma politikası izlemekteyiz. Sabit model bir tente sistemi için net fiyat ölçü olmadan verilememektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçmenizi isteyeceğiz.

Fiyatlarımız kullanılacak kumaş ve demir aksamı gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. Yerli ve Avrupa akrilik kumaş seçeneklerimiz mevcuttur.  İspanyol Akrilik kumaş ürünümüz 5 yıl solmaya karşı garantilidir.

Körüklü Tente Modelleri

Bu tente modeli adına ismini veren körüklere ip geçirilerek ipli bir aksam ile tente sisteminin hareketini sağlamasıdır.Genel olarak balkonlarda görmüş olabilirsiniz. Bu üründe de Yerli ve Avrupa akrilik kumaş seçeneği mevcuttur.

Körüklü sistem tente modelimiz estetik bakımdan oldukça göze hitap etmektedir.Bu tente sistemleri özel olarak kumaşından demir aksamına kadar üretilmektedir.

Bir balkonunuz var 3 metre 23 cm tam bu ölçüde ürün imal edilir ve teslim edilir. Özel üretime girdiğinden dolayı ürün maliyeti sabit ve mafsallı tente sistemine göre biraz fazladır. Ürün metrekare birim fiyatı 300 tl dir.

Çift Açılımlı Tente Modelleri

Çift açılım özellikli tente sistemi. Bu ürün hem sağa hem sola direk olarak çevirme kolu sistemi ile açılmaktadır. Genel olarak geniş alanlarda cami avlusu Kış bahçesi Açık alanlarda Genişliği 7 Metre alana kadar uzunluğu 12 Metreye kadar tek parçada kapatabilir. Daha uzun tente modellerini tavsiye etmiyoruz. Bunlarla ilgili tente mekanizmasında sıklıkla arızalanmalar görülmektedir.

Çift Açılır Tente Fiyatları

2 Yönlü tente modelinde Branda Polyester Kumaş,Avrupa ve Yerli Akrilik kumaş seçeneği mevcuttur. Gövde rengi dilediğiniz bir renk olabilir. Çift açılır tente metre fiyatı polyester kumaş 550 tl dir.

Otomatik Tente Modelleri

Pergola Tente Modelleri

Otomatik kumandalı ve ışıklı sistem yeni model tente sistemidir. Bu sistem ışıksız da üretilmektedir. Avrupa Membran ve Blackout Kumaş kullanılarak imal edilmektedir. Üzerinde yarım metre kar yükünü taşıyabilir. Yüksek esen rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır. Cafe ve restoran alanları için olmazsa olmazdır. Kumaşın kendi kendini temizleme özelliği mevcuttur. Ürün Tüm İstanbul da ve Türkiye’de montaj sorunu olmadan tarafımızdan yapılmaktadır.

Tente Modellerimizle ilgili Teknik Bilgi ürün görsellerine Alt kısımdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Tente Ürünleri

Tente Modelleri ve Fiyatları Konusunda Tercihiniz

 

 

 

 

Dokun Ara