Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf kış bahçesi kapama sistemler en uygun fiyatlarla Tercih Branda Sistemlerinde hizmetinizde.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi Yapımı

Şeffaf mika kullanılarak imal ettiğimiz Cafe bahçesi resrourant perde sistemleri saydam görünüme sahiptir. Şeffaf mika branda metre ve metrekare fiyatları için iletişime geçiniz.

%10 Kış İndirimi şeffaf kapamalarda uygun fiyat ve indirimlerle İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

 

İstanbul’da brandacı olarak imal ettiğimiz şeffaf branda modelleri ve görselleri

Şeffaf branda ile ilgili tüm talep ve ihtiyaçlarınız tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Bahçeniz çardağınız balkonunuz  veranda ve teraslarınız şeffaf branda ile kış şartlarına uygun vakit geçirme alanlarına dönüştürülür.

Tecrübeli kalifiye elemanlarımız tarafından keşif yapılır. Alanınıza en uygun şeffaf branda modelleri size sunulur.

En kısa süre içinde şeffaf branda montajı yapılır.

Avrupa’dan ithal ettiğimiz şeffaf branda yurt içinde geniş talep görmektedir. çeşitli kalınlık en ve boylarda şeffaf branda talepleriniz karşılanır. 1,37mt ve 1,5mt ene sahiptir. Türkiye iklim şartlarına göre 0,60mm 0,80mm 1,00mm kalınlığında şeffaf branda idealdir.

İstanbul şeffaf branda uyguladığımız bölgeler içerisinde.

Bahçeşehir şeffaf branda, bahçeşehirde ki ev ve iş yeri balkon tentesi şeffaf branda modelleri mevcuttur.

Bakırköy şeffaf branda tüm cafe ve restoranlar  için en iyi şeffaf branda fiyatını sunuyoruz.

Beşiktaş şeffaf branda lüks mekanlarınızı şeffaf branda kullanarak kışa hazırlıklı hale getiriyoruz.

Kış bahçesine dönüştürdüğümüz ortamız şeffaf branda sayesinde görsel olarak dik ve bütün bir duruş sergiler. Çardak veya kamelya kullanıyorsanız şeffaf branda kapama modelleri sayesinde  her türlü hava şartlarına dayanıklı bir mekan yaratabiliriz. Kış bahçesi alanına göre basit bir ısıtıcı kullanarak  sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Çardak yada kamelyanız yok ancak alanınız müsaitse demir/ahşap kullanarak uygun ölçülerde imalatı yapılır ve şeffaf branda ile kaplanıp kış bahçesi elde edebilirsiniz.

Şeffaf Balkon Brandası

Şeffaf branda aynı zamanda balkon brandası olarak da çok kullanışlıdır. Ticari mekanlar dışında site veya müstakil konutlarınız da kullanılabilir. Ara kat balkonlarınızı şeffaf branda ile kapatarak kış bahçesi dönüşümü yaptırabilirsiniz.

Şeffaf branda modellerinin  en güzel yanı görsel olarak ticari mekanlarınıza şıklık ve estetik bir görünüm sağlamasıdır. Bunla beraber uzun ömürlü hesaplı hafif ve kullanışlı bir branda versiyonudur. Bakımına gelince pamuklu bir bez parçasını nemlendirip şeffaf brandayı sildiğiniz zaman ilk görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Şeffaf branda ile yapılan kış bahçeniz veya işletme önü alanınız, resmi olarak açık alan sayılmaktadır. açılır kapanır şeffaf branda olduğu için kesinlikle sabit yapı kategorisine girmez. Şeffaf branda uygulanan profil çerçeveniz de fermuarını birazcık açmanız içinde sigara içilebilecek bir ortam yaratır. ticari faaliyet göstersen işletmelerinin  günümüzde en büyük korkusu  kapalı alanlarda ki sigara içme yasağıdır. Bu nedenle müşteri kaybı yaşamaktasınız.

Ancak Tercih Branda olarak bu sıkıntınızı şeffaf branda modelleri kullanarak gidermek bizim işimiz. Sigara içen müşterilerinizi şeffaf branda ile kapattığınız alanlarda misafir edebilirsiniz. Böylece iş ve müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz. Şeffaf branda fiyatları getirisini düşündüğünüzde kısa sürede kendini amorti edecek kadar uygundur. Kış şartlarında kullanamadığınız alanlar kış bahçesi olduktan sonra tekrar kullanabileceğiniz ve müşteri memnuniyetini sağlayabileceğiniz uygun kullanışlı ve basit branda uygulamasıdır.

Kış bahçesi modelleri  ile müşterilerinizin gözünde daha elit ve popüler bir isme sahip olabilirsiniz. Özellikle hepimizin bildiği üzere devletin sigara içilebilir alanlar üzerindeki kısıtlamaları, kapalı alanlarda ki yasaklamalar ve tabi ki ağır cezalar müşteri kaybına yol açtı. Biz şeffaf branda kullanarak yenilediğimiz alanlarınızı  tekrar müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz nezih ortamlara dönüştürüyoruz. Bu sayede hem eski müşterilerinizi kaybetmez ve yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Dokun Ara