İnşaat İskele Brandası

İnşaat İskele Brandası ve delikli kumaş sistemleri. Firmamız tüm dış cephe gölgeliği ve inşaat yapım aşamasında kullanmış olduğunuz  koruma ve görsel açıdan kirliliği kapama adına kullanacağınız ürünleri imal edip satmaktadır.

İnşaat Brandası

İnşaat Brandası kullanımı inşaata dış cephe yapılırken yada cephe giydirme, boya badana işlerinde kullanabileceğiniz üründür. İstenilen ebatlarda imalatı yapılabilir. Kalite ve fiyat bakımından oldukça fazla bir şekilde ürün çeşitliliği mevcuttur.

İnşaat Brandası Modelleri

İnşaat Brandası Modelleri

İnşaat Brandası Fiyatları

İnşaat Brandası Fiyatlarımızda indirim vardır. Sektörde yeni çözüm ortağınız olmak için tüm hızımız ile çalışmaktayız. Firmamız inşaat filesi ve brandaları konusunda net bir fiyat vermek için çalışmaktadır.

Fiyat teklifi almak için alt kısımda bulunan alana yada mail adresimize mail göndermeniz durumunda size en yakın zamanda fiyat teklifimizi sunmaktayız. Fiyatlarımız toptan ve perakende olarak verilmektedir. Yüksek metrajlı alımlarınızda piyasaya göre %10 indirime söz veriyoruz. Bunun nedeni üretici ve satıcı firma olmamızdır. Tüm branda kumaşlarında kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız. Kumaşlarımız kalite bakımından sınırlandırılmamıştır. 2 yıl ile 5 yıl arasında garantili kumaşlarımız mevcuttur.

 

 

İnşaat İskele Brandası

Tüm iskele brandaları için firmamızla iletişime geçiniz.

Ürünlerimiz toptan ve perakende olarak satılmaktadır.

Fiyatlarımız alacağınız metreye göre değişmektedir.

İnşaat Dış Cephe Baskılı Reklam Brandası

Dış Cephe Branda Baskılı Reklam Brandası

İnşaat Dış Cephe Koruma Brandası

İnşaat Brandası İstanbul

Çit Brandası

Çit duvarı görünümünü kapatmak için jüt delikli branda kumaşlarımız kullanılabilir. Fiyatlarımız için iletişime geçiniz. Dilerseniz deliksiz pilsa branda kullanarak ta çit kapama yapabilirsiniz.

Delikli Çit Brandası

Delikli Çit Brandası

Tercih branda olarak branda kumaşları imalatı ve satışı Mimari alanda yapı sistemleri imalatı da yapmaktayız. İhtiyacınız Gölge ise çözüm TERCİH BRANDA.

 

Sıkça Sorulan Sorular ?

Alacağımız Brandanın Dış cephe montajını yapıyor musunuz ?

-Firmamız dilediğiniz taktirde uzman ekipleri ile koruma brandası  yada gölgeliği montaj etmektedir.

Ürünler Çin malı mı ?

-Başta söylediğimiz gibi tüm ürünler kendi imalatımız dır. Sıkışıklık durumunda çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Fakat bunlar Türkiye üretici firmalarıdır.

 

 

 

Dokun Ara