Şeffaf Branda Fiyatları ve Modelleri

Şeffaf branda fiyatları mika ürünleri en uygun fiyat ve bol çeşit tercih branda adresimizde.. Tercih branda olarak şeffaf alan kapama şeffaf kış bahçesi yapımı hizmetini vermekteyiz. Ticari veya müstakil alanlarınızı kış şartlarına uyumlu hale getiriyoruz. Evinizin balkon brandası bahçenizi kış bahçesine çeviriyoruz. Ticari mekanlarınızı şeffaf branda ile kapatıp sigara içilebilir ve kışın keyfi çıkarılabilir şekilde kapatıyoruz.

 

Şeffaf Branda Ürün Özellikleri

Şeffaf branda mika kumaşlarımız Taiwan malı şeffaf branda ürünler Mevcuttur.. Kaliteye göre fiyat vermekteyiz.

Piyasadaki çin malı şeffaf mikalar ve taiwan mikaları arasında büyük fark vardır. Taiwan şeffafı bükülme ve çatlama yapmaz.  Fiyat bakımından düşük maliyet çıkaran çin malı şeffafları kullanmamanızı tavsiye ederiz. Ürünler uzak doğu da imal edilmesine rağmen avrupa üzerinde ülkemize ithalatı yapılmaktadır. Şuan Türkiye ve dünya standartlarına uygun mevcut iso belgeli şeffaf brandalar kullanmaktayız.

Şeffaf mika branda kalınlıkları ve Fiyatları

  • 0.50 mm Şeffaf naylon branda m2 fiyatı
  • 0.60 mm Şeffaf naylon branda m2 fiyatı
  • 0.80 mm Şeffaf naylon branda m2 fiyatı
  • 1      mm Şeffaf naylon branda m2 fiyatı
  • 2      mm Şeffaf naylon branda m2 fiyatı

Şeffaf Alan Kapama Şeffaf Branda  Kış Bahçesi

Şeffaf Mika Branda Kış Bahçesi Fiyatları

Çardak Brandası şeffaf branda ile kapattığımız alanınıza  standart ısıtıcılar monte ederek kış bahçenizi sıcak bir ortama dönüştürebilirsiniz. Dışarısı kar yağmur ve rüzgarla boğuşurken siz şeffaf brandanın içinde kışın keyfini çıkarın. Ürün direkt ateşe maruz kalmadığı sürece yanmaz. Isıtıcınızı belirli bir mesafede çalıştırırsanız kesinlikle branda yıpranmaz. Açmak istediğinizde fermuarlarını açmak hatta aralamak yeterli olacaktır. Etek kısımları biraz uzun tutularak alt kısmından  su ve soğuk gelmesi önlenir. Bu şekilde tam kapama sağlanmış olur.

Şeffaf Branda Fiyatları %25 e varan Kış kampanyası indirimi..

 

 

Şeffaf branda ahşap veya demir profiller arasında her biri diğerlerinden bağımsız olarak açılıp kapanabilir. Ürün soketli tokalar ile yukarı kısma rulo şeklinde toplandıktan sonra kilitlenir. Şeffaf branda Avrupadan ithal olup her türlü hava şartlarına uygundur. Montaj için gerekli demir iskeleti de kendi brandacı atölyemizde imal etmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

Dokun Ara