Brandacı İstanbul

Branda Çadır Tente Sistemleri

Yarasa Branda

yarasa-branda-fiyatlari

Yarasa Branda gölgelik mimari yapı sistemleri ile havuz kapama ve dilediğiniz bir alanı estetik bir şekilde kapatan özel olarak imal ettiğimiz bir ürünümüzdür. Hem gölge hem gösteriş bakımından çitayı yüksek tutan membran branda ile üretilen tente sistemidir.

En uygun asma germe branda fiyatları için iletişime geçiniz.

 

Mafsallı Tente 

Mafsallı TenteÖzel tasarımı sayesinde şık bir çizgi halinde, kolları ve kumaşı içine alabilen, tamamen  kapalı kutu şeklinde dizayn edilmiş, kutu içerisinde bulunan fırçası sayesinde kendi kendini temizleyebilen sistemdir. Kullanılan branda kumaşları yerli ve akrilik kumaşlardır. Polyester branda kumaş fiyat bakımından uygundur.

Pergola Tente

Katlanır Işıklı Pergola Tente

Yapı ruhsatı gerektirmeden tamamı otomatik açılır, kapanır, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan ergonomi ve fonksiyonel son teknoloji ürünüdür.Yanal alanların, ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğramayla kapatılması uygun olur.Sistem komple ekspozisyon alüminyum olup epiksi polyester boyalıdır. Hiçbir ek ahşap veya çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymadan kendi orijinal aksı ile statik taşıma mukavemetine sahiptir.

 

Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf Kış BahçesiKafeterya, Restoran, Balkon , Veranda , Tentelerin Etrafı ve Pergolanın etrafını Kapatarak  , Kış bahçesine   dönüştürerek   değerlendirebilirsiniz, Şeffaf Tente Branda Sigara Yasağından sonra daha çok revaç görmüş olup kafeterya  Otel, Restoran gibi  İşletmelerin zarar görmemesi için düşünülmüş bir Sistemdir

 

Depo Çadırları

depo-cadirlari

Kısa sürede kullanıma hazır Çok dayanıklı İstenildiğinde 5 m lik bölümler halinde genişletilebilir. Hava pompalı Thermo-çatı Gündüz her noktası aydınlık iç alan. Ucuz kurulum işlemi Temel betonu gerektirmez.

6,20 m’den başlayan temiz kullanım yüksekliği Rekabetçi fiyatlar Profesyonel danışmanlık hizmeti yerinde kurulum yapılabilir yada ürün demonte gönderilebilir. ısı yalıtımlı branda kullanılabilir. Fiyatları için iletişime geçiniz.

 

Tören Konser Etkinlik Çadırları

kule Cadiri

Tören çadırı fuar alanlarında kullanılabildiği gibi seyirci çadırı protokol çadırı gibi kullanılabilir.

Çelik demir aksam ve tırlık branda kullanılarak imalatı yapılan ürün kolay kurulabildiği gibi kolayca topalanabilirde.

Fiyatlarımız için iletişime geçiniz yada mail olarak fiyat teklifi isteyiniz.

Sabit Dekoratif Tenteler

Sabit Tente

Tente Sistemlerimiz Arasında En Çok Tercih Edilen Ürün

Sabit Tente Cephenin durumuna ve isteğe bağlı olarak tasarlanabilen binaya ve mekanlara estetiklik ve şıklık kazandıran özel tasarım tente modelidir.

Sabit tente, kullanıldıkları mekan açısından hareket ettirilip gölge ve yağmur koruma alanlarının değiştirilmesine gerek kalmayan ortamlarda kullanılan bir tente çeşididir.Yerli ve akrilik branda kumaş seçeneği uygun fiyat avantajları ile..

Otopark Tente Sistemleri

Otopark Tentesi Otopark alanlarına otopark brandası ve tente sistemleri.

Çelik konstrüksiyon demir aksamlı darbelere dayanıklı yere montajlı boru sistemi. Membran branda kumaşı pazar yeri ve çarşı olarak da kullanılabilen sistemimiz en uygun fiyat ve avantajları ile hizmetinizdeyiz.

Pazar yeri tente sistemlerimiz için firmamızla iletişime geçiniz. Tercih Branda Kaliteyi Tercih Edenlere…

Halı Saha Çadırı

Halı Saha Çadırı İstanbul Halı saha kapama yapımı ve halı saha çadırı imalatı branda kumaş değişimi spor kompleksi kapama Spor salonu kapama sistemleri. Halı saha tamiri hizmetleri. Kapalı halı saha çadırı metrekare fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz. Polyester ve tırlık brandanın yanında blacout branda kumaşlarda kullanılabilir.

 

 

Balkon Branda Modelleri ve Fiyatları

Balkon Brandası Fiyatları

Balkon ve teras katlardaki balkonlarda kullanılabilecek tente ve branda modellerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Manüel ve otomatik sistemlerin imalatını yapıyoruz. Otomatik balkon brandası ve tenteler için fiyat teklifi isteyiniz..

 

 

 

Şeffaf Branda Mika Modelleri ve Fiyatları

otomatik-seffaf-branda-perde-cafe-perdesi

Restoran ve Cafe Bahçesi Şeffaf branda kapama sistemleri imalatı.Şeffaf pvc mika branda dilerseniz otomatik perde branda sistemi modeli uygulanabilir. Sistem modellerini inceleyebilirsiniz. Otomatik branda ve şeffaf perde sistemleri fiyatları için iletişime geçiniz..

 

 

 

Koruma Brandaları

koruma-branda-kiliflar-fiyatlari

Mobilya koruma brandaları,Yat tekne koruma brandası olarak kullanılabilir. Branda kumaş olarak polyester ve tırlık terleme ve koku yapmayan kumaşlar mevcuttur. Fiyatlarımız için iletişime geçiniz. Branda tekstil torbası ve her türlü özel üretim branda imalatı yapmaktayız. Branda örtülerde renk seçeneği oldukça fazladır.

 

 

 

Su Geçirmez Branda Kumaş

su-gecirmez-branda-fiyatlari

İthal branda,pilsa branda,toptan branda hizmeti sunan tercih branda uygun fiyatları ve kalitesi ile tercih ediliyor..

Su geçirmeyen hazır ebatlı branda kumaşları mevcuttur.

Branda fiyatlarımız için iletişime geçiniz. Kapsüllü delikli branda ürünleri özel imalatı yapılmaktadır.

Dokun Ara